Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL: Ostro idziemy do Rady Miasta w Lublinie

Utworzony przez tomm, 22 października 2010 r. o 18:47
ano atrakcyjni .... dziś TVN24 pokazał http://www.tvn24.pl/-1,1678981,0,1,ja-jeeestem-posleeem--psl,wiadomosc.html CAŁKIEM NIEŹLE SIĘ TRZYMACIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi moderatorze DW upierdliwie kasujesz nie sponsorowane komentarze ? http://www.tvn24.pl/-1,1678981,0,1,ja-jeeestem-posleeem--psl,wiadomosc.html ledwie się trzymają na nogach ... ot co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widze z tyłu tego towarzystwa ludowego pana Szadure ( ten w mundurze ) to odrazu mi się ten dzisiejszy TVN24 i pijany poseł przypomina. Wiecej takich kandydatów do Rady Miasta a zamiast obrad będą niezłe balangi i ubaw po pachy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy do koryta w interesie miasta Lublina!!! A potem tej ryj trudno oderwać od tego koryta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż to za napinka, mało retoryki tylko rzucanie błotem. Na pewno Ci ludzie będą ponad POPISem, który wprowadza jedynie zamęt w kraju. Wszędzie są czarne owce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armia ma być apolityczna, to co tu robi ten mundurowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE WITOSY"""
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie odpowiedni ludzi, odpowiedni kandydaci. Teraz już tylko od ludzi zależy dobry wybór. A dobrym wyborem jest PSL - bo to oni są Po Stronie Ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Jędrek Sz. znów z PSL startuje; w 2001 szedł na POsła z PSL, ale POtem z Rękasem znależli sie w Samej Bronie; ale teraz startuje jako Generał Dywizji nieistniejacej Armii a znanej jedynie z Obwoźnego Cyrku Eugeniusza S. najlepszego kabaretu POlycznego w Polsce [media]http://www.youtube.com/watch?v=7Y8VEuo0xGA&feature=player_embedded[/media] tam Jędrek stał ze śmieszna planszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Armia ma być apolityczna, to co tu robi ten mundurowy?
jaka armia - banda podtatusiałych czubków co sie bawi w wojsko http://www.polityka.pl/kraj/analizy/1502657,1,generalowie-z-wlasnego-nadania.read
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Jedyna partia nie wdająca się w jałowe awantury. W tym roku głosuję na PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
istny folklor ten gościu w mundurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym ugrupowaniu w tym naszym kraju są różni ludzie i z reguły więcej jest tych mniej pozytywnych osobników, ale są też ludzie młodzi godni poparcia i ich należy podziwiać,że mimo wszystko chcą coś zrobić a przecież wiedzą doskonale jak to wszystko beznadziejnie wygląda..... Ja stawiam na młodych i ambitnych i tu takich widzę i znam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ich to na moje oko interesują tylko cieplutkie posadki najlepiej na państwowym, bo to i pieniażki duże i orobić się nie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajcarze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważcie, że oni wszyscy już są na "państwowych" posadkach. Ale apetyty rosną, prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek Kiepski napisał:
o Jędrek Sz. znów z PSL startuje; w 2001 szedł na POsła z PSL, ale POtem z Rękasem znależli sie w Samej Bronie; ale teraz startuje jako Generał Dywizji nieistniejacej Armii a znanej jedynie z Obwoźnego Cyrku Eugeniusza S. najlepszego kabaretu POlycznego w Polsce [media]http://www.youtube.com/watch?v=7Y8VEuo0xGA&feature=player_embedded[/media] tam Jędrek stał ze śmieszna planszą
rzeczywiscie telewizja eSBecjusza eSBeckiego (Telewizja Narodowa) to kabaret nieziemski, Kryszak, Smoleń, Pietrzak, Laskowik, Ani Mru Mru, K. Moralnego Niepokoju mogą sie schować, i w dodatku ta kabaretowa Telewizja to istny spontan, a nie wydumane, wyreżyserowane w gabinetach przez scenarzystów regółki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muwi sie o jedynkach a PSL ma jeszcze kilku dobrych mniej znanych kandydatów na dalszych pozycjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
muwi sie o jedynkach a PSL ma jeszcze kilku dobrych mniej znanych kandydatów na dalszych pozycjach
Z tym się zgadzam - osobiście znam z Czubów Ł.Ciołkowskiego i wiem, że potrafi i może dużo zrobić dla naszego miasta. Ja na pewno na niego zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy przeczytać nazwiska to od razu przychodzi człowiekowi na myśl takie oto stwierdzenie - same koryciarze. Dyrektorzy, urzędnicy wyższego szczebla. Jakos prostymi ludźmi zielona szarańcza się nie chwali. Wszyscy tylko do koryt. Wstydu ci ludzie nie mają. Znam wielu z nich. Wśród nich są i tacy, którzy wiedzieli, ze mają być dyrektorami tylko nie wiedzieli gdzie. Zieloną stonkę z miasta trzeba wytępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...